9,9 €
Normaali hinta: 11,7 €
Säästö 1,8 €
Saatavana
- Ilmainen toimitus 79 € ylittäville tilauksille. *Ei koske suurikokoisia tuotteita eikä loisteputkia.
- 09 68 99 99 83
Tuotenumero: 4713760
EAN-koodi: 6435200244154
AIRAM PRO LED Himmennettävä GX53-puck 4,9W/840
| Tuotenumero: | 4713760 |
| Tuotemerkki: | AIRAM |
| Energiamerkintä: | F |
| Vaikutus: | 4,9W |
| Vastaa: | 40W |
| Määrä: | 1 |
| Jännite: | 220V-240V |
| Kanta: | GX53 |
| Halkaisija: | 75 |
| Korkeus: | 24 |
| Keskimääräinen elinikä(h): | 25000 |
| Lumen: | 470 |
| Kelvin: | 4000K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Levityskulma: | 110° |
| Muoto: | Kiekko |
| Himmennystoiminto: | Himmennettävä |