16 €
Normaali hinta: 19,3 €
Säästö 3,3 €
Saatavana
- Ilmainen toimitus 79 € ylittäville tilauksille. *Ei koske suurikokoisia tuotteita eikä loisteputkia.
- 09 68 99 99 83
Tuotenumero: 28462
EAN-koodi: 5708995284621
Danlamp LED-lamppu Mega Edison RED 2,5W / 2200K
| Tuotenumero: | 28462 |
| Tuotemerkki: | Danlamp |
| Energiamerkintä: | F |
| Vaikutus: | 2,5W |
| Vastaa: | 25W |
| Määrä: | 1 |
| Jännite: | 220V-240V |
| Kanta: | E27 |
| Halkaisija: | 125mm |
| Korkeus: | 175mm |
| Keskimääräinen elinikä(h): | 15000 |
| Lumen: | 100 |
| Kelvin: | 2200K |
| Ra: | Ra 90-99 |
| IP-luokka: | IP20 |
| Väri: | Punainen |
| Muoto: | Pallonmuotoinen |
| Himmennystoiminto: | Himmennettävä |