4,2 €
Normaali hinta: 5 €
Säästö 0,7 €
Saatavana
- Ilmainen toimitus 79 € ylittäville tilauksille. *Ei koske suurikokoisia tuotteita eikä loisteputkia.
- 09 68 99 99 83
Tuotenumero: 4713466
EAN-koodi: 6435200242525
Airam LED-lamppu PAR16 GU10 6.5W / 840 (50W) 36 °. Himmennettävä
| Tuotenumero: | 4713466 |
| Tuotemerkki: | AIRAM |
| Energiamerkintä: | E |
| Vaikutus: | 4W |
| Vastaa: | 50W |
| Määrä: | 1 |
| Jännite: | 220V-240V |
| Kanta: | GU10 |
| Halkaisija: | 50mm |
| Korkeus: | 54mm |
| Keskimääräinen elinikä(h): | 15000 |
| Lumen: | 470 |
| Kelvin: | 4000K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Levityskulma: | 36° |
| Candela: | 790 |
| Muoto: | PAR16 |
| Himmennystoiminto: | Himmennettävä |