50 €
Normaali hinta: 59,2 €
Säästö 9,2 €
Saatavana
- Ilmainen toimitus 79 € ylittäville tilauksille. *Ei koske suurikokoisia tuotteita eikä loisteputkia.
- 09 68 99 99 83
Tuotenumero: 2900100
EAN-koodi: 7340037007805
Unison Linestra loisteputki DECO 1000mm 1-napainen S14d Kirkas7W /2200K Perinteiset himmennettävät LED Linestra loisteputket
| Tuotenumero: | 2900100 |
| Tuotemerkki: | Unison |
| Vaikutus: | 7W |
| Vastaa: | 60W |
| Määrä: | 1 |
| Jännite: | 220V-240V |
| Kanta: | S14D |
| Halkaisija: | 30 |
| Keskimääräinen elinikä(h): | 15000 |
| Lumen: | 350 |
| Kelvin: | 2200K |
| Ra: | Ra 90-99 |
| Levityskulma: | 360° |
| Mitat: | 1000*30 |
| Muoto: | Putkenmuotoiset / pitkulaiset |
| Himmennystoiminto: | Himmennettävä |