6,4 €
Normaali hinta: 7,6 €
Säästö 1,1 €
Saatavana
- Ilmainen toimitus 79 € ylittäville tilauksille. *Ei koske suurikokoisia tuotteita eikä loisteputkia.
- 09 68 99 99 83
Tuotenumero: 4713494
EAN-koodi: 6435200243003
Airam Filamentti LED Glob 95mm 4W Dim
| Tuotenumero: | 4713494 |
| Tuotemerkki: | AIRAM |
| Energiamerkintä: | F |
| Vaikutus: | 4W |
| Vastaa: | 40W |
| Määrä: | 1 |
| Jännite: | 220V-240V |
| Kanta: | E27 |
| Halkaisija: | 95mm |
| Keskimääräinen elinikä(h): | 15000 |
| Lumen: | 470 |
| Kelvin: | 2700K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Pituus: | 140mm |
| Muoto: | Globe-muotoinen |
| Himmennystoiminto: | Himmennettävä |