8,2 €
Normaali hinta: 9,6 €
Säästö 1,4 €
Saatavana
- Ilmainen toimitus 79 € ylittäville tilauksille. *Ei koske suurikokoisia tuotteita eikä loisteputkia.
- 09 68 99 99 83
Tuotenumero: 4713495
EAN-koodi: 6435200243027
Airam Filamentti LED Glob 125mm 4W Dim
| Tuotenumero: | 4713495 |
| Tuotemerkki: | AIRAM |
| Energiamerkintä: | F |
| Vaikutus: | 4W |
| Vastaa: | 40W |
| Määrä: | 1 |
| Jännite: | 220V-240V |
| Kanta: | E27 |
| Halkaisija: | 125mm |
| Keskimääräinen elinikä(h): | 15000 |
| Lumen: | 470 |
| Kelvin: | 2700K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Pituus: | 178mm |
| Muoto: | Globe-muotoinen |
| Himmennystoiminto: | Himmennettävä |